ZABAWA KARNAWAŁOWA

Jak co roku w karnawale wszystkie dzieci tłumnie zjawiły się w Domu Ludowym na zabawie zorganizowanej przez Radę Rodziców. Tegoroczny bal odbył się 22 lutego 2014r.

Zgodnie z tradycją impreza rozpoczęła się od występu przygotowanego przez członków koła teatralnego prowadzonego przez Panią Dorotę Walas, którzy w tym roku przedstawili dwie inscenizacje „Bajkowa kraina” oraz „Dwie Dorotki”. Widzowie mogli podziwiać nie tylko wspaniałą grę młodych aktorów, ale także piękną scenografię i ciekawe stroje.

Po występach artystycznych rodzice zaprosili dzieci na poczęstunek, po którym wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy przy dźwiękach doborowej orkiestry.
Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych, o czym świadczyły roześmiane twarze uczestników zabawy, a przecież nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy!!!