ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021  odbyły się trochę inaczej niż zwykle, ze względu na trwającą pandemię. Klasy VII i VIII wyruszyły spod szkoły do kościoła, przed którym czekali uczniowie pozostałych klas. Następnie wszyscy zgromadzeni wzięli udział w Mszy św. odprawionej przez ks. proboszcza Stanisława Tabisia.

Później głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska, która przedstawiła uczniów wyróżnionych i podziękowała wszystkim za pracę w tym trudnym czasie. Uroczysty apel rozpoczął się od odśpiewania hymnu i przekazania przez klasę VIII sztandaru szkoły uczniom klasy VII.  

W dalszej części uroczystości uczniowie klas VII i VIII zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny dla Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego i rodziców w podziękowaniu za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Następnie uczniowie klas I-VI udali się z wychowawcami do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa oraz nagrody. Z kolei klasy VII i VIII spotkały się w Domu Ludowym, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Oni także odebrali swoje świadectwa, a uczniowie z najwyższą średnią zasłużone nagrody. 

Wszyscy uczniowie klas I – III – otrzymali nagrody książkowe za wyniki w nauce. 
 
Klasa I
 
Klasa II
 
Klasa III
 
Wśród uczniów klasy IV wyróżnieni zostali:
Wiktor Jaroszek, Krystian Jaroszek, Wiktoria Młynarczyk, Nikodem Maj,Kacper Gądek,Wiktoria Jakubowska,Eliza Swornowska,
Sebastian Pawlik, Julia Wróbel, Grzegorz Cebula, Lena Latuszek, Nikola Piwowarczyk, Maja Cupał, Joanna Mundała, Patryk Solak
 
 
W klasie V świadectwa z wyróżnieniem i nagrody odebrali:
Kalina Zabiegała, Julia Kras, Emilia Kordecka, Amelia Wilk, Patryk Jakubowski
 
Wyróżnieni w klasie VI zostali:
Wiktor Łaptas, Natalia Przybyło, Kamil Igielski
 
Wśród nagrodzonych  w klasie VII znaleźli się:
Karolina Stachowicz, Alan Skrzyński, Irma Profus, Brajan Jaroszek, Aleksandra Nowak, Julia Młynarczyk, Oskar Krupa, 
Arkadiusz Cebula
 
Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem odebrali: 
Julia Oleksy, Wiktor Wilk, Filip Oleksy, Małgorzata Drabik, Roksana Jarosz, Kamila Jarosz, Mateusz Waśniowski, Hubert Filipski.  
 
W roku szkolnym 2020/2021 statuetki „Super Absolwenta” otrzymali:
Julia Oleksy
 
Wiktor Wilk.
 
Wszyscy uczniowie klasy VIII od najmłodszych lat uczestniczyli w zawodach sportowych na szczeblach Gminny i Powiatu, za które otrzymali statuetki najlepszego sportowca. Sprośród tych uczniów na wyróżnienie zasługują Wiktor Martyka i Wiktor Wilk, którzy dostali dodatkowe nagrody.
 
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!!
 
 

 

Skip to content