ZBIÓRKA MAKULATURY NA MISJE

W pierwszym tygodniu października uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę makulatury na misje.

Akcję zorganizowało Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Apostoła w Bochni.

Uczniowie wykazali się wrażliwością i zebrali w kilka dni setki kilogramów makulatury.

W tym roku jak i w ubiegłych latach makulaturę na miejsce zbiórki dostarczył pan Mirosław Wilk, za co bardzo dziękujemy.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży makulatury zostaną w przekazane na budowę Centrum Dziecka w Kamerunie.

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom obsługi i nauczycielom,
którzy włączyli się w akcję bardzo dziękujemy.

Już teraz zachęcamy do rozpoczęcia zbierania makulatury, aby przekazać ją na misje podczas następnej akcji.

Organizatorem zbiórki w naszej szkole było Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń”.

W. Łaptas i J. Wyrzykowski
Klasa VII